درباره ی ما

به نام خدا

 

 به جرات می توان گفت که تمامی شرکتها در سطح دنیا تمایل دارند که کالا و خدمات خود را هرچه بیشتر و بیشترمعرفی نمایند و موتور متحرکه هر شرکتی فروش فزاینده کالا و خدمات آن شرکت می باشد و هر اقدامی که در این راستا باشد موجب استقبال آنها می گردد .

با توجه به بیش از 15 سال سابقه مدیران این وب سایت در برگزاری کنفرانس ها و نمایشگاه های بین المللی و همچنین برگزاری تورهای تجاری در کشور های مختلف و تعامل با مدیران با زمینه ی فعالیت های مختلف، جهت معرفی توانمندیهای شرکت ها، خلاً وجود یک پایگاه اینترنتی متمرکز را دریافته و اقدام به راه اندازی آن نموده ایم.

 از آنجائیکه در مذاکرات بین المللی اکثر خریداران و فروشندگان کالا و خدمات علاقمند هستند که بتوانند به طور متمرکز با گروهی از ارائه دهندگان کالا یا خدمات ارتباط برقرار نمایند و همچنین بتوانند مقایسه کیفی نیز انجام دهند نیاز بود که شرکتهای همسطح از نظر زمینه ی فعالیت را در کنار یکدیگر به مانند یک نمایشگاه داشته باشیم.

 با توجه به پیشرفت روز افزون اینترنت و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در بین مدیران و بازرگانان ، در حال حاضر کمتر شرکتی وجود دارد که وب سایت نداشته باشد . ولی پیدا کردن وب سایت یک شرکت خاص بین میلیون ها صفحات اینترنتی کار بسیار مشکلی است . هر چند که موتورهای جستجوی پیشرفته ای مانند گوگل و غیره در این زمینه پیشرو هستند ولی آنها هم در نهایت صفحات وب سایت های مختلف را معرفی می کنند و در بعضی مواقع جستجو های ما نتیجه دلخواه را در بر نخواهد داشت. اگر بخواهیم در فضای واقعی موضوع فوق الذکر را شبیه سازی نماییم به مثابه این مانند که در نظر بگیریم هر شرکت در سطح جهان و بصورت پراکنده show Room دارند و موتور های جستجو معمولاً آدرس های این   show Room ها را به ما میدهند و مشاهده تک تک آنها زمان زیادی را می طلبد . ولی وقتی یک نمایشگاه در هر جای دنیا بر پا می گردد شما می توانید شرکتها را در کنار یکدیگر بازدید نمایید و توانمندیها را مقایسه کنید. البته در حال حاضر نیز در فضای وب چنین وب سایتهایی وجود دارند که اصطلاحاً به سایتهای B to B معروف می باشند و عمدتاً کمپانی ها در سطح کلان با یکدیگر تعامل دارند و خرده فروشی انجام نمی گردد. سایت mecomex در نظر دارد در گام اول شرکتهای خاورمیانه را در کنار یکدیگر جمع آوری نماید و مانند یک نمایشگاه بزرگ و بصورت دو بعدی بتوانیم اکثر شرکتها را با زمینه فعالیت های مختلف در این وب سایت بازدید نماییم.  .

ضمناً در قسمتی از این وب سایت شرکتها و حتی اشخاص حقیقی می توانند نیاز های خود (به طور مثال مواد اولیه مورد نیازشان) و یا پیشنهاد های فروش خود را به نمایش بگذارند و همچنین تمامی سازمانهای دولتی و غیر دولتی می توانند مناقصات و مزایدات رسمی خود را اعلام نمایند. این امکان باعث می گردد که با ورود به این نمایشگاه بطور آنلاین پیشنهادهای خرید و فروش شرکتها را نیز مشاهده نمایید و احیاناً به آنها پاسخ دهید.

 امید است که حضور شما در این پایگاه بتواند به رشد روز افزون و ارتقاء فعالیتهای شما منجر گردد.